a11.gif (6208 bytes)
strona startowa - 23 Rajd Krakowski

Historia Rajdu
Władze Rajdu
Program Rajdu
Harmonogram Rajdu
Trasa Rajdu
Lista zgłoszeń
Lista startowa
Wyniki
Poradnik kibica
Serwis SMS / e-mail

Fotografie
Inne strony www o tematyce rajdowej

 

 

Witamy na oficjalnej stronie
23 Rajdu Krakowskiego.

Automobilklub KrakowskiPolski Zwiazek MotorowyFEDERATION INTERNATIONALE DE L'AUTOMOBILE

W dniach 11-13 maja 2000, odbył się w Krakowie i okolicach kolejny rajd - trzecia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tym razem jednak w odróżnieniu do kilku ubiegłych lat, był to Rajd Krakowski, Rajd Polski został bowiem przeniesiony do Kłodzka. Pozostało nam więc kontynuowanie bogatej tradycji Rajdów Krakowskich. Niestety w roku 2000 nie odbył się prolog na ulicach Krakowa. Złożyło się na to kilka czynników i w związku z tym zapraszamy na trasę poza Krakowem. Trasa rajdu została zmodyfikowana i jedynie pierwszy etap był podobny do ubiegłorocznego, drugi etap zlokalizowany został w okolicach Lanckorony i Kalwarii Zebrzydowskiej.
Zamieszczaliśmy na tej stronie wyniki ON-LINE. Nowością był serwis SMS/e-mail, który pozwolił informować osoby zainteresowane o przebiegu rajdu na bieżąco, za pośrednictwem przekazu SMS na telefon komórkowy lub w przy pomocy poczty e-mail. 

Dla kibicujących na trasie rajdu, przygotowaliśmy specjalne pliki, które po wydrukowaniu z pewnością ułatwiły kibicowanie.

główny sponsor:

oficjalni sponsorzy:

patronat medialny:
 

 

 

Automobilklub Krakowski

projekt, wykonanie i aktualizacja: LUK